м. Львів, вул. Ген. Чупринки, 50

Понеділок - П'ятниця
10:00 - 18:00

Прокласти маршрут
toggle menu

Правовий аудит сайту

Сайт – це обличчя компанії, найважливіший інструмент для презентації свого бізнесу і залучення споживачів. У сучасному світі майже всі приділяє величезну увагу розробки і просування свого сайту, але мало хто знає, що не меншу увагу необхідно приділяти правовому аудиту Вашого сайту, забезпечення його відповідності всім вимогам законодавства: закону про персональні дані, нормам авторського права, закону про рекламу, антимонопольному законодавству, закону про захист споживачів.

Фахівці нашої компанії не раз стикалися з ситуаціями, коли компанії з дорогими, часто дизайнерськими сайтами використовували неправомірний контент, порушували законодавство про рекламу і допускали численні інші порушення законодавства. В результаті компанії стикалися з претензіями, позовами, терпіли значні часові та грошові втрати. Більше того, в ряді випадків правові порушення на сайті можуть привести до блокування сайту, що може призупинити або навіть повністю знищити всю діяльність компанії.

Щоб запобігти таким негативним наслідкам, необхідно здійснювати аудит сайту – своєчасно перевіряти сайт на відповідність вимогам чинного законодавства.

Після проведення аудиту сайту фахівці складають перелік усіх можливих ризиків, надають Вам рекомендації щодо усунення всіх виявлених порушень і консультують по будь-яких виникаючих у Вас питань.

Правовий аудит сайту буде потрібно як при запуску нового продукту, так і при проведенні ребрендингу, покупки готового сайту або бізнесу. Своєчасне усунення порушень допоможе уникнути претензії і судові суперечки, але навіть якщо порушення в якійсь сфері вже виявлено, аудит сайту допоможе мінімізувати негативні наслідки і запобіжить нові більш серйозні ризики.

Ми професійно займаємось проведенням аудиту сайтів, консультуємо з усіх юридичних питань, що виникають у зв’язку з розробкою, використанням і просуванням сайту вашої компанії. Наш досвід роботи включає аналіз сайтів різної спрямованості. Ми готові перевірити ваш сайт як в разовому порядку, так і супроводжувати роботу вашого сайту на постійній основі.

Юридичний аудит сайту включає в себе цілий ряд етапів та позицій:

  • перевірка контенту на дотримання всіх вимог авторського права;
  • перевірка доменного імені і використовуваних логотипів на відсутність порушень прав третіх осіб на засоби індивідуалізації;
  • аналіз сайту на дотримання законодавства про персональні дані;
  • аналіз сайту на дотримання законодавства про рекламу;
  • аналіз сайту на дотримання законодавства про захист прав споживачів;
  • у випадках реєстрації сайту як ЗМІ, проводиться перевірка дотримання вимог законодавства про ЗМІ;
  • у випадках з реалізацією за допомогою сайту фінансових послуг, проводиться перевірка дотримання вимог фінансового законодавства;
  • проводиться комплексний аудит договірних відносин з розробниками і користувачами сайту.

Замовити послугу
Введите ваше имя и телефон.
Мы в ближайшее время свяжемся с вами.
* Ваші данні не будуть передані 3-м особам
Контакти
м. Львів, вул. Ген. Чупринки, 50
office@kirdapartners.com.ua